Informace o psí oblečky

Firma se zabývá výrobou a prodejem především šusťákových kombinéz na všechny plemena, všech velikostí. Mimo zimní měsíce vyrábíme jako doplňkovou výrobu  mikiny s kapucí a teplákovky. Naše kombinézy vyrábíme již déle než jedenáct let, z toho tři roky jsem se věnovala vývoji střihů. Naše velikosti jsou rozděleny podle plemene, to znamená, že se obleček nezvětšuje celkově ale podle standardu té, které rasy. V praxi to znamená, že když se prodlouží záda, nezvětší se kombinéza celá, ale přiměřeně.  Například velikost jork 2 může mít 3 délky zad - 25 cm, 27 cm, 30 cm. Výrobky můžete nakoupit v našem e-shopu.

dog design - specialista na kombinézy na všechny čtyři nožičky

Naši uživatelé - psí oblečky

Našimi uživateli jsou majitelé pejsků všech plemen a velikostí. Nejčastěji pejsků, kteří žijí v bytech. Neboť kombinéza nechrání pejska jenom proti chladu, ale také proti nečistotám, blátu a kalužím. Váš pejsek se vrátí z procházky čistý a nemusí se po každé procházce koupat a sušit jeho dlouhá srst. Proto je kombinéza důležitá v šatníku Vašeho pejska.
Kombinézy jsou vhodné do nepříznivého počasí, jako je déšť, plískanice, sníh a mráz. POZOR neslouží jako pláštěnka.  Kombinéza neslouží jako pláštěnka, ale jako ochrana psa před nečistotou a chladem.

Historie projektu psí oblečky

... výrobě a šití psích oblečků se věnujeme od roku 2003. Za tu krátkou dobu jsme uspokojili požadavky mnohých zákazníků, kteří nás doporučili dalším.  Naším cílem je obléknout co nejlépe Vaše psí kamarády, naše spokojené zákazníky. Soustředili jsme se na kvalitní a pohodlný  střih.  K nejrozšiřenějším a nejvíce prodávaným kombinézám  na jorky, jsme postupem času vyvíjeli střihy na další plemena, od těch nejmenších mazlíků až po velká plemena. 

 


 

 ...neustále pokračujeme ve vývoji dalších střihů pro další a další plemena a velikosti . Co pes to originál.  Tak jako přibývá nových střihů, věnujeme pozornost  i výběru nových materiálů. V naší nabídce se objeví kombinézy s vodním sloupcem min.8000 mm. 

Novinky

DOG SHOW Havířov

Pořádal tým SVĚT 4 TLAPEK a ReAL. Dog design - Olga Hlaváčová se se svými modely na zimu účastnila módní show.   Více o akci se dovíte ve zprávách české televize Události v regionech - stopa...
Celý článek

pet fashion show

Přehlídka módních návrhářů pořádaná firmou Animmed Production v Praze. Ve středu 17.prosince se ve večerních hodinách konala při příležitosti slavnostního otevření nového ateliéru Animmed Production módní přehlídka s názvem *pet fashion show*. Celou akci organizovala majitelka firmy...
Celý článek

napsali o nás

Napsali o nás v časopise SEDM. Psí krejčová Rčení, že šaty dělají člověka, už dávno neplatí jen pro lidi. Pestrý šatník dnes mají i naši čtyřnozí miláčci. OLGA HLAVÁČOVÁ dokonce vytvořila vlastní luxusní značku pro psy.   Psi už nejsou tak odolní, jak tomu bylo dříve. Je jim prostě...
Celý článek